Steinel 009830 solárne senzorový LED reflektor XSolar GL-S antracit 1,2W

Kód: 009830
5 rokov záruka Doprava zadarmo
Značka: Steinel
€305,17 €252,21 bez DPH
Skladom

Uvedená cena je vrátane recyklačného príspevkusteinel logo 2020

Svetlo zapnuté a vypnuté - automaticky a bez elektriny

3 % zľava pri platbe prevodom
pre odpočítaní zľavy zadajte v nákupnom košíku do poľa zľavový kupón kód PREVOD

Detailné informácie

Podrobný popis

Farba svetla - neutrálna biela 4000 K

Barva světla

Inovatívny senzory reagujú na pohyb a svetelných podmienok, automaticky zapnú výkonné LED svetlo a keď už nie je potreba, ho vypnú. Jasné svetlo, 365 nocí v roku, s nulovými nákladmi na elektrickú energiu. Ideálne pre umiestnenie k ceste, vjazdu, na terasu alebo záhradu - všade tam, kde nie je elektrina.

Výšku svietidlá XSolar GL-S možno upraviť vďaka delenému stĺpika flexibilne podľa potreby. Máte na výber: vysoké 45 cm, 63 cm alebo 100 cm. Táto flexibilita ide ruka v ruke s kombináciou technológie LED s pohybovým senzorom, solárnym modulom a vysokým výkonom batérie. XSolar GL-S je veľkolepý vnútri aj zvonku - z hľadiska dizajnu a najmä v technológii: 1,2 W - LED svetelný systém sa senzačnými 150 lm / W je 12 krát účinnejší ako štandardné žiarovky a osvieti rovnomerne priestor až 20 m2. LED-diódy Steinel majú životnosť okolo 50.000 hodín alebo cca 30 rokov, údržba už preto nie je potrebná. To znamená: Už nikdy nebudete meniť žiarovky!

Stĺpikové svietidlo XSolar GL-S je tiež vybavené infračerveným senzorom, ktorý je diskrétne integrovaný do spodnej časti panelu LED. Zorný uhol: 140 °. Dosah: 5 m radiálne. Svetlo zapne iba vtedy, keď snímač detekuje pohyb. Senzor je aktivovaný pri zotmení od 2 lux a doba svietenia je ovládaná prostredníctvom softvéru. Toto patentované inteligentné mikroprocesorové riadenie zaručuje maximálnu energetickú účinnosť. Navyše je tu voliteľná funkcia základného osvetlenia.

XSolar GL-S je vybavený mono-kryštalickým solárnym panelom krytým matným minerálnym sklom pre optimálnu premenu slnečného žiarenia na energiu. Solárne i LED panely sú otočné. Navyše vďaka integrovanému kompasu je umožnená presná orientácia solárnych panelov na juh. XSolar GL-S je vybavený výkonným akumulátorom 2500 mAh Lithium - Ferrum - Capacity. Tento je dodávaný v nabitom stave a má od prvej minúty svietenia rezervu až 50 dní. Ferrum-lítiové batérie majú vysokú kapacitu, nevybíjejíí sa ani pri teplotách pod bodom mrazu. Navyše, batéria má micro-USB port, ktorým možno dobíjať manuálne - to v prípade, že by slnko malo dlhú dovolenku.Vysvětlivky GL-S antracit 1
Vysvětlivky GL-S antracit 2↓ Montážny návod na stiahnutie tu


KONTAKT SK 265

Dodatočné parametre

Kategória: Solárne svietidlá
Záruka: 5 rokov
Rozmery: 188 x 194 x 1178 mm
Pripojenie k sieti: Solárne zdroj, žiadny sieťový zdroj, nabíjací lítium-železofosfátový akumulátor 2500 mAh
Typ senzora: pasívny infračervený
Výkon (svietidlá): 1,2 W
Svetelný tok: 150 lm
Farva svetla: 4000 K/SDCM 5
Reprodukcie farieb: Ra >= 80
životnosť LED: 50 000 h (L70B10 dle LM80)
Chladiaci systém LED: pasívne Thermo Control
Uhol záchytu: 140° s ochranou proti podlezenia
Dosah: 5 m
Nastavenie stmievania: 2 lx
Časové nastavenie: dynamické
Základné svetlo: áno
Krytie: IP44
Trieda ochrany: III
Materiál: podstavec z hliníka, plast odolný voči UV
Teplotné rozmedzie: - 20 až +40 °C
So žiarovkou: system LED STEINEL
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.